Labākais palīgs - BB-12® baktērijas!

Nesen veiktā pētījumā atklāts, ka probiotiskās bifidobaktērijas BB-12® ir atslēga šīs problēmas risināšanai bērniņam un līdz ar to arī viņa ģimenei.

Lietojot BB-12®, 4 no 5 zīdaiņiem raudāšanas laiks samazinājās par vairāk nekā 50%!

Pētījumā pierādījās, ka mazuļiem, kas koliku periodā lieto tieši BB-12® labās baktērijas, paildzinās nakts miegs par veselu stundu katru nakti. Tāpat raudāšanas epizodes samazinās par vairāk nekā piecām reizēm. Tā kā miegs katrai mammai ir ļoti svarīgs, šo atklājumu var uzskatīt par sevišķi nozīmīgu.

Avots: Nocerino R, De Filippis F, Cecere G et al. The therapeutic ecacy of Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12® in infant colic: A randomised, double-blind, placebo-controlled trial. Aliment Pharmacol Ther. 2020 Jan: 51(1):110-120.

https://www.chr-hansen.com/en/media/press-releases/2021/10/new-study-shows-favorable-impact-of-bifidobacterium-bb12-on-infants-with-colic-symptoms

Jaunāko pētījumu dati liecina, ka zīdaiņu koliku izraisītu raudāšanu iespējams efektīvi samazināt pat uz pusi, ja tiek lietotas LIVEO sastāvā esošās BB-12 (Bifidobacterium) baktērijas. Pētījumā [1] 80% zīdaiņu novēroja raudāšanas laika samazinājumu pēc 28 dienu terapijas, lietojot vēdera mikroflorai labvēlīgās probiotikas BB-12.  

Liveo probiotiku komplekss, kurā ietilpst BB-12® un LGG® (Lactobacillus rhamnosus) labās baktērijas, piemērots gan jaundzimušajiem un zīdaiņiem, gan maziem bērniem – pilienu vai viegli šķīstošu pulverīšu veidā. 

Avots: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/apt.15561?af=R

Zīdaiņu koliku novēršana, lietojot Bifidobacterium BB-12® 

Zīdaiņu koliku novēršana

LIVEO Kids probiotiku komplekss bērniem

Pienskābo (LGG®) un bifidobaktēriju (BB-12®) komplekss zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem LIVEO Kids šķīstoši pulveri

LIVEO pilieni probiotiku komplekss zīdaiņiem un bērniem

Pienskābo (LGG®) un bifidobaktēriju (BB-12®) komplekss zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem LIVEO Pilieni